TUVPLĀNS. Saruna ar komponistu Ēriku Ešenvaldu

Oct 8, 2019

Sarunu cikla “Tuvplāns” trešajā pasākumā, kas notiks LKS telpās 15.oktobrī plkst. 18.00, aicinām uz sarunu ar komponistu Ēriku Ešenvaldu.

Ēriks Ešenvalds (1977) ir viens no pieprasītākajiem mūsdienu latviešu komponistiem ar saspringtu pasūtījumu grafiku un neskaitāmiem atskaņojumiem visos pasaules kontinentos. Pēc studijām Latvijas Baptistu garīgajā seminārā un kompozīcijas studijām J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, Ēriks strādāja par dziedātāju Valsts Akadēmiskajā korī “Latvija”, bet 2011. gadā viņam bija iespēja divus gadus būt rezidējošam komponistam Kembridžas universitātē. Par saviem skaņdarbiem Ēriks Ešenvalds ir saņēmis vairākus apbalvojumus, viņš ir rezidējis un uzstājies ar lekcijām ļoti daudzās pasaules vietās.
Šajā sarunā komponists vēlas runāt par dabu un folkloru kā iedvesmas avotiem, par dažādību savos darbos un notikumiem no profesionālās komponista dzīves.

“Tuvplāns” ir Komponistu savienības rīkots sarunu cikls ar komponistiem. Iepriekš jau notikušas sarunas ar komponistiem Jāni Petraškeviču un Eviju Skuķi.

Laipni aicinām!
Pasākums – bez ieejas maksas. Lai rezervētu sēdvietu, lūdzu rakstīt uz epastu – komponisti.lv@gmail.com