LKS radošā telpa Vecsalacā

Jau vairāk kā gadu LKS radošam darbam piedāvā rezidenci Vecsalacā, skaistā vietā pie dabas. Radošā telpa ir dzīvoklis ar atsevišķu ieeju četru dzīvokļu mājā Vecsalacā. Dzīvoklī ir trīs istabas (viena no tām nav pieejama), veranda, virtuve, duša, labierīcības. Dzīvoklī ir krāsns apkure un  kamīns. Radošā telpa ir paredzēta vienlaikus tikai viena LKS biedra radošajam darbam.

Publicējam telpas izmantošanas NOLIKUMU un gaidām pieteikumus:

  1. Uz rezidenci Vecsalacas radošajā telpā var pieteikties ikviens LKS biedrs uz termiņu no vienas līdz trim nedēļām. Viena kalendārā gada laikā viens biedrs uz uzturēšanos radošajā telpā var pretendēt vairākas reizes, taču, ja tas konkurē ar citiem pieteikumiem, priekšroka tiks dota tam pretendentam, kurš radošo telpu vēl nav izmantojis (vai arī izmantojis mazāku nedēļu skaitu).
  2. Pieteikšanās notiek iesnieguma veidā, kas adresēts LKS valdei ar norādi par vēlamo uzturēšanās laika periodu un veicamo radošo darbu rezidencē.
  3. Minimālais termiņš vienā uzturēšanās reizē ir viena nedēļa, maksimālais trīs nedēļas. Uzturēšanās nedēļa tiek skaitīta no pirmdienas līdz svētdienai. Bet ierašanās var notikt vēlāk un aizbraukšana agrāk, pēc biedra ieskatiem.
  4. Rezidents ir materiāli atbildīgs par radošās telpas aprīkojumu sabojāšanu.
  5. Samaksa par uzturēšanos Vecsalacas radošajā telpā ir 40-50 eur nedēļā, atkarībā no sezonas. Nauda iemaksājama LKS kontā pirms došanās uz radošo telpu.
  6. LKS nenodrošina transportu nokļūšanai uz/no Vecsalacas radošās telpas. (detaļas par nokļūšanu no Salacgrīvas uz Vecsalacu ir izlasāmas Vecsalacas radošās telpas lietošanas instrukcijā, kuru nosūtīsim uz epastu pēc pieteikuma apstiprināšanas).
  7. Pieteikumus izvērtē un apstiprina LKS padome.